سوگواره داستان‌ کوچکِ عاشوراییِ ده فراخوان داد

فراخوان سوگواره داستان کوتاه کوتاه «ده» از سوی کانون بانوی فرهنگ با همکاری حوزه هنری تهران و سوایمیج منتشر شد.

سارا عرفانی از نویسندگان کشورمان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس اظهار داشت: فراخوان سوگواره داستان کوتاه کوتاه «ده» از سوی کانون بانوی فرهنگ با همکاری حوزه هنری تهران و سوایمیج منتشر شد.

وی با بیان اینکه این جایزه دارای بخش عمومی و ویژه است تصریح کرد: در بخش عمومی علاقه‌مندان می‌توانند داستان‌هایی(مینیمال) حول محور واقعه‌ عاشورا را به دبیرخانه ارسال کنند اما در بخش ویژه: ۱۰ عکس با موضوع محرم توسط دبیرخانه سوگواره منتشر خواهد شد که نویسندگان می‌توانند به انتخاب خود برای سه عکس داستانک بنویسند.

عرفانی تأکید کرد: هر نفر می‌تواند حداکثر دو اثر در بخش عمومی و سه اثر در بخش ویژه (جمعاً پنج اثر ) به دبیرخانه ارسال کند.

وی به بخش‌های دیگر اشاره کرد و گفت: داستانک‌ها نباید بیشتر از پانصد کلمه باشند. داستانک‌ها در یک فایل word  به همراه مشخصات کامل، شماره تماس، آدرس ایمیل و شهر محل سکونت به ایمیل دبیرخانه سوگواره ارسال شود.

مهلت ارسال آثار: ۲۸ مرداد‌ماه یک‌هزارو چهارصد (عاشورای حسینی) است و شرکت‌کنندگان باید آثار خود را به آدرس: banooyefarhang@gmail.com ارسال کنند.

زمان اختتامیه و معرفی برگزیدگان از طریق صفحه اینستاگرام بانوی فرهنگ و حوزه هنری تهران اطلاع‌رسانی خواهد شد.

از جمله برنامه‌های جانبی کانوی بانوی فرهنگ به جهت ارتقای سطح تکنیک و محتوای داستانک‌ها می‌توان به کارگاه پیشرفته تکینیک‌های داستان کوچک و کارگاه ارائه چشم‌اندازی هنرمندانه از وقایع عاشورا اشاره کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *