سه شنبه های خواندنی

کتاب سووشون این بار در خواندنی‌های این کانون

این مراسم درروز دهم دی ماه از ساعت ۱۵ تا ۱۷ در کتابخانه پارک شهر , با حضور مهمانان و نویسندگان باتجربه و علاقه‌مندان به کتاب و مطالعه برگزار شد.

کانون بانوی فرهنگ, نشست و تبادل نظر این ماه خود را با محوریت مطالعه جمعی کتاب سووشون اثر سیمین دانشور برگزار کرد. روال کار کانون بر این قرار است که برای آشنایی و تبادل نظر در مورد کتاب ، قبل از شرکت در جلسه اعضای کانون و دنبال کنندگان مطالعه و یا مروری بر کتاب داشته باشند.
بنابراین حاضرین دراین نشست به بحث و گفت و گو درباره کتاب و نویسنده پرداختند. و در نهایت مهارت‌های نقد و بررسی در مورد کتاب‌ را نویسندگان حاضر در جلسه اعم از : خانم فائضه غفار حدادی، خانم نیلوفر مالک، خانم سارا شجاعی، خانم سارا عرفانی, خانم آمنه اسماعیلی بیان و بحث را تکمیل کردند وسوالات افراد پاسخ داده شد.

از دیگر برنامه های این مراسم داستان خوانی حاضرین بود. سرکار خانم مستانه درویش زاده نویسنده برگزیده داستان این ماه گروه《بانو نوشت》داستانی با عنوان《صندلی》را که استاد آمنه اسماعیلی انتخاب کردند را برای حضار خواندند.
از دیگر رویداد های این مراسم گفت و گوی ادبی در مورد نوشته‌های نویسندگان باتجربه و تازه‌ کار، آشنایی با اعضا و نویسندگان جدید معرفی آثارجدیدشان بود.

و در آخر مراسم با معرفی کانون بانوی فرهنگ به حضار و بیان شرایط عضویت در کانون پایان یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *