روایت واقع‌بینانه از زن مسلمان ایرانی

پیام جناب آقای عبدالمطهر محمدخانی سردبیر خبرگزاری فارس برای کانون بانوی فرهنگ

بسم‌الله الرحمن الرحیم

خیلی خوشحالم!

چهارسال پیش که شاهد تولد این موجود مبارک بودم، امیدوار بودم اما با نگاه به تجربه‌های پیشین هرگز فکر نمی‌کردم که این نهاد نوپا تا همین‌جا هم دوام بیاورد. اتفاقی که مطمئنم بعد از لطف و مهر خداوند که همیشه بیشتر شامل حال بانوان است، با سماجت و جدیت زنانه محقق شد.

در روزگاری که غلبه نگاه‌های فمینیستی جنسیت‌زده به دنبال نفی و سرکوب هرگونه روایت مومنانه و الهی از نقش و جایگاه زن ایرانی در جامعه است؛ هم‌نشینی و همراهی جمع متشکل و مصمم و امیدواری که به دنبال اثبات روایت واقع‌بینانه خود از زن مسلمان ایرانی است، چقدر شیرین و امیدبخش است.

و چه روایتی از این بهتر که بانوی ایرانی اهل فرهنگ و قلم، خود در صف اول روایت‌گری، آفرینش کلمات و قصه‌گویی برای معنویت عمیق این مردم و انقلاب مظلومشان باشد. مگر در این دنیا جذاب‌تر، واقعی‌تر و اثرگذارتر از قصه‌ها داریم؟

دورادور خبر دارم که سختی‌ها، ناملایمات، فقدان امکانات و بدقولی‌های مسئولان هم بر این همت و انگیزه مومنانه اثری نداشته است و این جمع «چهار سال دفاع مقدس» را پشت سر گذاشته است. خدا از شما قبول کند!

در پایان از اعضای محترم به خصوص سرکار خانم عرفانی، سرکار خانم سلیمانی، اساتید محترم و همه کسانی که بله این کانون مهربانانه کمک کردند تشکر می‌کنم. ان شاءلله جشن ۴۰ سالگی کانون

قدر کانون را بدانید و هوای همدیگر را داشته باشید.

عبدالمطهر محمدخانی
سردبیر خبرگزاری فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *